Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

This Joomla template is using fully responsive layout that adjusts to various screens: desktops, tablets or mobiles.
EF4 Framework includes Layout Builder tool which allows you to customize template layout for different screen dimensions.

Home page - you can disable this part for menu item in Extensions -> Templates -> JM-Template -> Basic Settings -> Disable component.

Dziękujemy Ci za odwiedzenie naszej strony. Połczyn-Zdrój to zachodniopomorski kurort, cieszący się wielowiekową tradycją lecznictwa uzdrowiskowego, słynący z unikalnych walorów przyrodniczych, których sercem jest tzw. "Szwajcaria Połczyńska". W tej wyjątkowej miejscowości, mamy przyjemność prowadzić działalność restauracyjną. Restauracja Palupe, bo tak się nazywamy, znajduje się w centrum Połczyna-Zdroju, w sąsiedztwie starówki, na Placu Wolności 6. 

Palupe to dawna nazwa Połczyna-Zdroju, tak bowiem wedle przekazów nazywała się wczesnośredniowieczna osada słowiańska, pochodząca z początków VI wieku. Nasza restauracja to fragment historii miasta. Oryginalne wnętrza restauracji, wzbogacone pełnymi kunsztu rysunkami - autorstwa Dawida Stegienki - ukazującymi atrakcje Połczyna-Zdroju, każdy pobyt uczynią niezapomnianym.

Szef Kuchni Andrzej Dzik czuwa nad każdym szczegółem, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów. Przygotowywane przez niego potrawy zaskoczą Cię oryginalnością i niepowtarzalnym smakiem. W menu bogactwo smaków kuchni międzynarodowej spotyka się z tradycyjną kuchnią polską. Ważnym elementem kunsztu kulinarnego Andrzeja Dzika są potrawy przygotowywane z dziczyzny. Potwierdzają to nagrody zdobyte przez Restaurację Palupe w konkursach kulinarnych. Gorąco polecamy różne rodzaje polędwic, a w szczególności prawdziwy rarytas: polędwicę z jelenia.

W naszej karcie menu znajdują się potrawy na każdy portfel i podniebienie. Każdego dnia przygotowujemy zestawy obiadowe w cenach od 16 do 28 zł. Serwujemy wyjątkową w regionie pizze, na cieście przygotowanym według specjalnej receptury, której w karcie znajdą Państwo, aż 23 rodzaje. Na ugaszenie pragnienia polecamy lokalne produkty piwowarskie, produkcji Browaru Fuhrmann S.A. W restauracji stale działa Drink Bar, serwujemy ciasta, desery, lody, kawy i napoje. W soboty organizujemy dyskoteki. Zainteresowane osoby mogą zorganizować u nas przyjęcia okolicznościowe i bankiety. Już dziś szczególnie gorąco zapraszamy Państwa do Restauracji Palupe i Połczyna-Zdroju.

Restauracja PALUPE z myślą o klientach realizuje program lojalnościowy, w oparciu o kartę Cashback. Karta gwarantuje zwrot gotówki przy każdym zakupie, a w szczególności 4% zwrotu gotówki od wartości każdego zamówienia w naszej restauracji. Karta Cashback daje możliwość zakupów z dodatkowymi korzyściami, także poza naszą restauracją, w firmach działających w 47 krajach na świecie: firmach lokalnych, dużych firmach sieciowych oraz sklepach internetowych.

Karta Stałego Klienta

Kartę Cashback otrzymasz bezpłatnie po podaniu swoich danych. Wraz z rejestracją karty, uzyskasz dostęp do bezpłatnego biura internetowego, gdzie masz m.in. możliwość przeglądu zakupów i wprowadzenia danych do przelewu. Nasi Klienci, którzy dokonają zakupu i zarejestrują go przy użyciu karty, otrzymują zwrot gotówki (4%) na wskazane konto. Przelew jest realizowany, jeżeli na Twoim rachunku rozliczeniowym uzbiera się kwota minimum 22,50 zł.

Rabat

Po otrzymaniu karty, polecamy Klientom pobranie bezpłatnej aplikacji mobilnej ze Sklepu PLAY (dla systemu android) lub z APP Store (dla iPhone), która we współpracy z GPS ułatwia lokalizowanie punktów handlowych, gwarantujących zwrot gotówki przy każdym zakupie.

Restauracja PALUPE All Rights Reserved.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com