Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Restauracja PALUPE z myślą o klientach realizuje program lojalnościowy, w oparciu o kartę Cashback. Karta gwarantuje zwrot gotówki przy każdym zakupie, a w szczególności 4% zwrotu gotówki od wartości każdego zamówienia w naszej restauracji. Karta Cashback daje możliwość zakupów z dodatkowymi korzyściami, także poza naszą restauracją, w firmach działających w 47 krajach na świecie: firmach lokalnych, dużych firmach sieciowych oraz sklepach internetowych.

Karta Stałego Klienta

Kartę Cashback otrzymasz bezpłatnie po podaniu swoich danych. Wraz z rejestracją karty, uzyskasz dostęp do bezpłatnego biura internetowego, gdzie masz m.in. możliwość przeglądu zakupów i wprowadzenia danych do przelewu. Nasi Klienci, którzy dokonają zakupu i zarejestrują go przy użyciu karty, otrzymują zwrot gotówki (4%) na wskazane konto. Przelew jest realizowany, jeżeli na Twoim rachunku rozliczeniowym uzbiera się kwota minimum 22,50 zł.

Rabat

Po otrzymaniu karty, polecamy Klientom pobranie bezpłatnej aplikacji mobilnej ze Sklepu PLAY (dla systemu android) lub z APP Store (dla iPhone), która we współpracy z GPS ułatwia lokalizowanie punktów handlowych, gwarantujących zwrot gotówki przy każdym zakupie.

Restauracja PALUPE All Rights Reserved.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com